Täiskasvanutele päevane

Mosaiik on piisavalt lihtne, et pakkuda rõõmu neile, kes ei ole varem kunstiga tegelenud, ning piisavalt keeruline, et esitada väljakutseid monumentaalkunstnikele. Mosaiik on piiramatute võimalustega.

Iganädalasel kursusel lähtume osaleja individuaalsusest ja soovidest. Esimeses tunnis õpime tundma ja otsime inspiratsiooni erinevatest materjalidest ja katsetame põhilisi töövahendeid. Järgmistel kordadel asume teostama ideid, mis lähtuvad iga kursuslase oma soovist ja visioonist. Selleks võib olla mosaiikpilt või tarbeese kas endale või kingituseks. Stuudios on ka valik toorikuid, mis aitavad, kui Muusa peaks vahepeal vakka olema. Lisaks on mosaiigi ladumisel mõtteid rahustav ja mõnusalt teraapiline toime.

Mosaiigi laupäevad on ühekordsed mitmetunnised töötoad, mille jooksul valmib üks praktiline või dekoratiivne ese. Osalema on oodatud nii mosaiigiga esmatutvuse sobitajad kui kogemustega mosaiigihuvilised. Iga kuu katsetame erinevat tehnikat.

Liituda võib kursustega aastaringselt, palume oma tulekust kindlasti teada anda.

Kuupäev/kellaaeg
Toimub: - 02/09/2020
11:00 e.l. - 1:00 p.l.

Teema


Iganädalane kursus, kus samm- sammult saab omandada teadmisi ja oskusi mosaiikide tegemise kohta. Katsetame materjalidega, õpime kasutama erinevaid tööriistu ja tehnikaid.

Kursusel osaleja saab valida töid ise, vastavalt oma huvidele ja vajadustele.

Joonistamise ega muud kunstioskused ei ole vajalikud, mosaiigi ladumine on jõukohane kõigile.

Kursusega saab jooksvalt liituda, kuid palume tulekust ette teatada.

Registreeri

Sellele üritusele on registreerimine lõppenud.

Powered by Events Manager