Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /data03/virt6374/domeenid/www.digitar.ee/mosaiik/wp-content/plugins/seo-wordpress/seo-rewritetitle-class.php on line 17
Kunstnikud | Kalamaja Mosaiigistuudio
Mariliis Alev

Mariliis on üks ägedamaid inimesi üldse! Ta on alati rõõmus ja tema jaoks ei eksisteeri ületamatuid takistusi. Ta pulbitseb lahendustest. Vajadusel ehitab euroalustest seina, ühendab elektrijuhtmeid ja valab betooni. Nii oli ta stuudio ehitamisel just see julge rinnaga hunt. Ta saab kohe päris kõigega hakkama ning ta läbivaks põhimõtteks on keskkonnasäästlikkus. Hariduselt tekstiilikunstnik, rändas ta aastaid mööda ilma ning teisel pool maakera ulataski sõrme mosaiigikunstile. Teda paeluvad haamriga purustatud tükkide juhuslikkus ja looduslike kivide loomulik ilu.

-Elle

Elle Kannike

Mosaiigistuudio on Elle idee ja ilma tema järjekindluseta Kalamaja Mosaiigiituudiot ei oleks. Kunstiõpetaja taust ja muinsuskaitsja haridus saavad kokku siin, et luua püsivaid väärtusi ja neid Teiega jagada. Kus kannatlikus ja kaunis ilumeel kohtuvad, sünnivad Elle tasakaalukad ja korrapärased mosiigitaiesed. Haldjalikud tegelased siin veebis on samuti Elle käekiri ning peegeldavad temast kiirgavat rahu..  Ta väärtustab kõrgelt pere ja keskkonda, tegeleb aktiivselt pärandihariduse edendamisega. Siht silme ees võib Elle kasvõi paljajalu klaasikildudel kõndida.

-Mariliis