Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /data03/virt6374/domeenid/www.digitar.ee/mosaiik/wp-content/plugins/seo-wordpress/seo-rewritetitle-class.php on line 17
Seltskonnaüritused | Kalamaja Mosaiigistuudio

2016_07_28_Liina_sünnipäev_stuudios_432016_07_28_Liina_sünnipäev_stuudios_252016_07_28_Liina_sünnipäev_stuudios_45

Meie juures saab pidada sünnipäevi ning korraldada seltskonnaüritusi asutustele ja sõpruskondadele. Stuudiosse mahub mugavalt tegutsema kuni 10 inimest. Võite ühistööna luua taiese oma kontorisse/koju või lasta igal osalejal teha väike kuumaalus, pildiraam või pixel ikoon. Õpetus, vahendid ja materjalid meie poolt, kaasa võite soovi korral võtta suupisted ja joogid. Kuna töölauale kildude keskele ei saa ohutuse tõttu taldrikuid asetada, soovitame diivanilauale serveerida tikuvõileibu või näpu vahelt ampsatavaid suupisteid. Samuti palume klaasid või joogitopsid ise kaasa tuua. Stuudios on võimalus teha kohvi ja teed.


Seltskonnaürituse maksumus on 18-25 € inimese kohta, hind sõltub osalejate arvust ja töötoa teemast.

Minimaalne osalejate arv on 5 inimest. Ürituse kestus 3 h, iga alustatud lisatund 20 € kogu grupi kohta.

Kahele või kolmele inimesele individuaalse töötoa läbiviimise maksumus on 35 € osaleja kohta, kestus 3 h.

Soovi korral tuleme ka Teie juurde töötuba läbi viima. Väljaspool Tallinna lisandub hinnale transporditasu.

2016_07_30_Triinu_sünna_062016_07_30_Triinu_sünna_102016_07_30_Triinu_sünna_28_pargis

Meil endil on lapsed ja teame, kuidas aasta tähtsündmus eriliseks teha. Mosaiigistuudios saab pidada sünnipäevi, kus sünnivad värvikirevad kunstitööd! Ja kuna me asume nii põnevas ja ajalooliselt väärikas piirkonnas nagu Kalamaja, siis peale tubast pidu on lastel võimalik omal käel minna seiklusmängu retkele. Mängijad liiguvad mööda vähese liiklusega tänavaid ning tutvuvad lugudega Kalamaja laste elu-olu kohta möödunud aegadest. Seiklusmäng lõpeb Kalamaja pargis, kus on ka mõnus mänguplats ja soojal aastaajal töötavad purskaevud. Peole ootame kooliealisi lapsi, koos sünnipäevalapsega mahub meile 12 noort kunstnikku. Soovitame ka ühe täiskasvanu juuresolekut. Suupisted, tordi ja joogid võite kaasa võtta, samuti nõud nende serveerimiseks.


Lasteürituse kestuseks on stuudios 2 tundi, lisaks 0,5-1 h seiklemist ja seejärel vaba mänguaeg pargis.

Sünnipäevapeo hinnaks on 125 €.

Vanaema serviis otsib uut hingamist?tangid1

Tahaks vannituppa või köögis töötasapinna taha ise vinge mosaiigi teha, aga ei tea kuidas, puuduvad töövahendid ja oskused.

Tule teeme koos!

Leiame koos sobiva aja ja tingimused.