Mosaiik on värvimäng!

Kuupäev/kellaaeg
Toimub: - 30/09/2017
12:00 p.l. - 4:00 p.l.

Teema


Uue hooaja esimesel mosaiigi laupäeval oleme veel suvest pisut vallatud ja möllame eriti värviliste tükkidega! Laome mosaiigi kergele ehitusplaadist erikujulisele alusele. Soovi korral on kohapeal võimalik lõigata välja oma nimetäht. Materjaliks kasutame keraamilise plaadi tükke ning lõpus lisame särtsu värvilise vuugiseguga.

Selle töö käigus omandatakse võtted ja katsetatakse materjale, mis on omased suurematele kodustele mosaiigiprojektidele. Näiteks mosaiik pildid vannitoas või köögis.


Hinna sees on töövahendid, kõik materjalid, tee-kohvi ning väike suupiste. Kaasa võib soovi korral võtta endale armsaks saanud ja mälestustega seotud katkise keraamilise eseme, mida tükeldada ja mosaiigi sisse laduda.


MOSAIIGI LAUPÄEV on iga kuu viimasel laupäeval toimuv 3-4 tunnine töötuba. Tule koos lapse, abikaasa, ema või sõbraga ühistegevuses loovalt aega veetma. Iga kord on etteantud teema ning tehnika erinev, jälgi meie uudiseid. 6-13-aastastel lastel palume kindlasti tulla koos täiskasvanud saatjaga.

Kui tuled üksi – 25 eur, kui tuled sõbra/ lapsega – 40 eur, kui tulete kolmekesi – 60 eur.

 

Eelregistreerimine vajalik, koha õpitoas tagab ettemaks.

Registreeri

Sellele üritusele on registreerimine lõppenud.