Mosaiigilaupäev: Värvikirev majanumber/silt

Kuupäev/kellaaeg
Toimub: - 31/03/2018
12:00 p.l. - 4:00 p.l.

Teema


31. märts 2018 kell 12.00 Majanumber
juhendab Mariliis Alev

Märtsikuises töötoas saad oma kodule isikupärase majanumbri mosaiikida. Õpime keraamilist plaati tükeldama nii haamriga kui tangidega. Tükid liimime võrgule, et saaksid töö otse majaseinale paigaldada. Töötoas näitame ette, kuidas ja milliste vahenditega seda iseseisvalt teha saad.

Võid ka armsaks saanud ja mälestustega seotud katkise keraamilise eseme kaasa võtta, mida tükeldada ja mosaiigi sisse laduda. Soovi korral saab kaunistada mosaiigiga hoopis nagi või kujundada kelmikas uksesilt.

MOSAIIGI LAUPÄEV on iga kuu viimasel laupäeval toimuv 3-4 tunnine töötuba. Tule koos lapse, abikaasa, ema või sõbraga ühistegevuses loovalt aega veetma. Iga kord on etteantud teema ning tehnika erinev, jälgi meie uudiseid. 6-13-aastastel lastel palume kindlasti tulla koos täiskasvanud saatjaga.

Hinna sees on töövahendid, kõik materjalid, tee-kohvi ning väike suupiste. Kui tuled üksi – 25 eur, kui tuled sõbra/ lapsega – 40 eur, kui tulete kolmekesi – 60 eur.

Eelregistreerimine vajalik, et teaksime valmis panna nii materjale kui ka suupisteid kõigile. Koha õpitoas tagab ettemaks. Pane ennast kirja veebiaadressil

Registreeri

Sellele üritusele on registreerimine lõppenud.