Mosaiigi PÜHAPÄEV! Meeleolud smaldiga

Kuupäev/kellaaeg
Toimub: - 25/02/2018
12:00 p.l. - 4:00 p.l.

Teema


25. veebruar 2018 kell 12.00 MOSAIIGI PÜHAPÄEV Meeleolud smaldiga
juhendab Elle Kannike

 

Seekord toimub laupäeva asemel mosaiigi pühapäev!

Smalt on kõige väärikam mosaiigimaterjal, meieni jõuab see spetsiaalsest salastatud retseptiga klaasisegust käsitsi tahutud klotsikestena. Smaldi kõrghetk jääb bütsantsi, mil selle lummava säraga kaeti kümnete ruutmeetrite viisi kirikuseinu.

Paiskame valla sisemise vaba loomingulisuse ja laseme kavandiks lihtsalt pliiatsil mööda paberit joosta. Seejärel valime kavandilt põneva detaili, mille järgi valmib abstraktne päeva meeleoludest ajendatud 15×15 cm taies.

MOSAIIGI LAUPÄEV on iga kuu viimasel laupäeval toimuv 3-4 tunnine töötuba. Tule koos lapse, abikaasa, ema või sõbraga ühistegevuses loovalt aega veetma. Iga kord on etteantud teema ning tehnika erinev, jälgi meie uudiseid. 6-13-aastastel lastel palume kindlasti tulla koos täiskasvanud saatjaga.

Hinna sees on töövahendid, kõik materjalid, tee-kohvi ning väike suupiste. Kui tuled üksi – 25 eur, kui tuled sõbra/ lapsega – 40 eur, kui tulete kolmekesi – 60 eur. Soovi korral saab kohapeal tööle juurde soetada 4 euro eest ka raami.

Eelregistreerimine vajalik, et teaksime valmis panna nii materjale kui ka sooja teed ja suupisteid kõigile. Koha õpitoas tagab ettemaks

Registreeri

Sellele üritusele on registreerimine lõppenud.