MOSAIIGI LAUPÄEV: tühja kõhu käes kannatavate laste toetuseks!

Kuupäev/kellaaeg
Toimub: - 29/05/2021
12:00 p.l. - 4:00 p.l.

Teema


Osaleme rahvusvahelises mosaiigiprojektis, mille raames üle maailma 5 kontinendil 65 riigis 317 linnas laotakse 350 seinamosaiiki tähelepanu juhtimiseks alatoitumise käes kannatavate laste probleemile. Valmis on juba 140 pannood ning ettevalmistamisel ja tegemisel 210 seinamosaiiki.

Heategevuslik projekt “FOR A WORLD WITHOUT CHILD MALNUTRITION” – tühja kõhu käes kannatavate laste toetuseks – sai alguse 2017. aastal Argentinas. Eestit esindava mosaiigi teostamiseks kutsume Teid veebruarist maini iga kuu viimasel laupäeval meie stuudiosse mosaiigi laupäevale!

Töötoas saab iga osaleja keraamilise plaadi tükkidest kokku panna detaili mosaiigist (käe) ja liimida see võrgule. Laotud käte-motiivid jäävad meie stuudiosse hoiule ja suvel paigaldame need vabatahtlike abil seina. Soovi korral võib tulla ka ise oma detaili seinale paigaldama ja teisel päeval vuukima.

Projekti ‘For a World without Child Malnutrition’ kodulehel saab jälgida, kuidas valmivad seinamosaiigid üle maailma: https://guillermobalbicruzada2.wordpress.com

Töötoas:

panustad heategevuslikus projektis
saad vajalikud teadmised keraamilise plaadiga töötamiseks

saad teadmisi suuremõõtmelise mosaiigi loomisest
õpid keraamilise plaadi tükeldamiseks kasutama plaaditange
õpid kasutama kaitsevahendeid

Töötoa tasu 15€/osaleja. Kuna kõik kunstnikud üle maailma osalevad projektis vabatahtlikkuse alusel, siis ka meie mosaiigi laupäeva töötubade juhendamine toimub vabatahtlikkuse alusel. Osalemistasu 15 eurot on ühe osaleja materjalikulu (ilmastikukindlad õhukesed värvikirevad plaadid + paigaldamiseks vajaminevad liimid ja segud) ning väike kohvipaus.

Tundi tulles palun ole täiesti terve ning kindlasti kanna maski!

Lisainfo ja registreerimine: mosaiik (ätt) digitar.ee 5226456 Elle Kannike

Palun ennast eelnevalt kindlasti kirja panna, koha õpitoas tagab ettemaks.

MOSAIIGI LAUPÄEV toimub Kalamaja mosaiigistuudios iga kuu viimasel laupäeval. See on mõnus võimalus tulla koos sõbranna/sõbra, abikaasa, ema või lapsega ühistegevuses loovalt aega veetma. 7-13-aastastel lastel palume kindlasti tulla koos täiskasvanud saatjaga, kes saab keerulisemate tegevuste juures abiks olla.

Antud kuu täpse teemaga saad tutuvuda meie FB lehel.

 

Registreeri

Sellele üritusele on registreerimine lõppenud.