MOSAIIGI LAUPÄEV avatud stuudio kõigile! Gordioni sõlm

Kuupäev/kellaaeg
Toimub: - 27/04/2019
12:00 p.l. - 3:00 p.l.

Teema


Mosaiigi laupäeva töötoas laome mosaiigiks “võimatu” sõlme e Gordioni sõlme. Selle sassiaetud rihmadest sõlmega oli muistses Früügia pealinnas Gordioni kindluses legendaarse kuninga Gordiose sõjavanker posti külge seotud. Legendi järgi pidi see, kes sõlme lahti saab, saavutama võimu kogu Väike-Aasia üle. Aleksander Suur raius 334/333 a eKr mõõgaga sõlme läbi. (Antiigileksikon 1983)

MOSAIIGI LAUPÄEV (mõnikord pühapäev) on iga kuu viimasel laupäeval/pühapäeval toimuv 3-4 tunnine töötuba. See on mõnus võimalus tulla koos sõbranna/sõbra, abikaasa, ema või lapsega ühistegevuses loovalt aega veetma. 7-13-aastastel lastel palume kindlasti tulla koos täiskasvanud saatjaga, kes saab keerulisemate tegevuste juures abiks olla. Iga kord teeme midagi uut ning tutvustame erinevat tehnikat.

Kui tuled üksi – 30 eur, kui tuled sõbra/ lapsega – 50 eur, kui tulete kolmekesi – 75 eur. Hinna sees on töövahendid, kõik materjalid, tee-kohvi ning väike suupiste.

Eelregistreerimine vajalik, et teaksime valmis panna nii materjale kui ka sooja teed ja suupisteid kõigile. Koha õpitoas tagab ettemaks.

Registreeri

Sellele üritusele on registreerimine lõppenud.