MOSAIIGI LAUPÄEV avatud stuudio kõigile! KLAASMAASTIK

Kuupäev/kellaaeg
Toimub: - 30/03/2019
12:00 p.l. - 4:00 p.l.

Teema


Klaasiga töötamine on eriline ja üllatav kogemus! Kas teadsid, et värvilise klaasiga on võimalik luua ka maaliliselt mõjuvaid pilte? Märtsikuisel mosaiigi laupäeval õpime lõikama klaasi ja laome värvilistest tükkidest kokku väikese maastikuvaate. Iga osaleja saab kaasa puidust raami, nii et valminud mosaiiki saab eksponeerida seinal või akna ees.

 

Juhendab Elle Kannike

 

MOSAIIGI LAUPÄEV (mõnikord pühapäev) on iga kuu viimasel laupäeval/pühapäeval toimuv 3-4 tunnine töötuba. See on mõnus võimalus tulla koos sõbranna/sõbra, abikaasa, ema või lapsega ühistegevuses loovalt aega veetma. 7-13-aastastel lastel palume kindlasti tulla koos täiskasvanud saatjaga, kes saab keerulisemate tegevuste juures abiks olla. Iga kord teeme midagi uut ning tutvustame erinevat tehnikat.

Kui tuled üksi – 30 eur, kui tuled sõbra/ lapsega – 50 eur, kui tulete kolmekesi – 75 eur. Hinna sees on töövahendid, kõik materjalid, tee-kohvi ning väike suupiste.

Eelregistreerimine vajalik, et teaksime valmis panna nii materjale kui ka sooja teed ja suupisteid kõigile. Koha õpitoas tagab ettemaks.

Registreeri

Sellele üritusele on registreerimine lõppenud.