MOSAIIGI LAUPÄEV avatud stuudio kõigile!

Kuupäev/kellaaeg
Toimub: - 23/02/2019
12:00 p.l. - 3:00 p.l.

Teema


Kas ka Sul on talvel kallal väike igatsus värvilise järele? Tule mosaiigi laupäeva töötuppa, kus teeme kirkalt värvilisest klaasist kauni geomeetrilise lille.

Töötoas õpime lõikama klaasi ja laome tükkidest kokku efektse lihtsa sümmeetrilise kujundi. Klaasitükkide vahed täidame vuugiseguga. Iga osaleja saab kaasa puidust raami, nii et mosaiik on valmis eksponeerimiseks nii seinal kui akna ees. Juhendab Elle Kannike

 

MOSAIIGI LAUPÄEV (mõnikord pühapäev) on iga kuu viimasel laupäeval/pühapäeval toimuv 3-4 tunnine töötuba. See on mõnus võimalus tulla koos sõbranna/sõbra, abikaasa, ema või lapsega ühistegevuses loovalt aega veetma. 7-13-aastastel lastel palume kindlasti tulla koos täiskasvanud saatjaga, kes saab keerulisemate tegevuste juures abiks olla. Iga kord teeme midagi uut ning tutvustame erinevat tehnikat.

Kui tuled üksi – 37 eur, kui tuled sõbraga – 64 eur, kui tulete kolmekesi – 96 eur. Seekordne töötoa teema sobib alates vanusest 13a. Hinna sees on töövahendid, kõik materjalid, tee-kohvi ning väike suupiste.

Lisainfo ja registreerimine: mosaiik@digitar.ee 5226456 Elle Kannike
Palume kindlasti registreeruda, et teaksime valmis panna nii materjale kui ka sooja teed ja suupisteid kõigile. Koha õpitoas tagab ettemaks.

Registreeri

Sellele üritusele on registreerimine lõppenud.