MOSAIIGI LAUPÄEV seekord PÜHAPÄEVAL avatud stuudio kõigile!

Kuupäev/kellaaeg
Toimub: - 27/01/2019
12:00 p.l. - 4:00 p.l.

Teema


Kas Sul on armsaks saanud tass või kauss katki läinud ning kahju seda ära visata? Tule anname katkisele esemele uue elu ja kaunistame mälestustega lillepoti!

Töötoas õpime tangidega tasse ja taldrikuid tükkideks naksama, tükkidele kavandi järgi täpse kuju andma ning lillemotiiviks mosaiiki kokku laduma. Kui Sul katkisi nõusid parasjagu ei ole, siis stuudios on lõhkumiseks erinevaid nõusid piisavalt! Tükid kinnitame lillepotile plaatimisseguga. Juhendaja teeb näidistöö peal ka vuugiseguga tükkide vahede täitmise demonstratsiooni, et Sa oskaksid kodus iseseisvalt tööle viimistletud välimuse anda. Vuugisegu pulbri saad koju kaasa ning vuukida võid siis, kui plaatimissegu on täielikult ära kuivanud st järgmisel päeval. Soovi korral võid tulla tööd vuukima ka stuudiosse iganädalase mosaiigikursuse ajal (kolmapäeval kl 18 või reedel kl 11), siis lisandub töötoa hinnale 10 eurot. Juhendab Elle Kannike

MOSAIIGI LAUPÄEV (mõnikord pühapäev) on iga kuu viimasel laupäeval/pühapäeval toimuv 3-4 tunnine töötuba. See on mõnus võimalus tulla koos sõbranna/sõbra, abikaasa, ema või lapsega ühistegevuses loovalt aega veetma. 7-13-aastastel lastel palume kindlasti tulla koos täiskasvanud saatjaga, kes saab keerulisemate tegevuste juures abiks olla. Iga kord teeme midagi uut ning tutvustame erinevat tehnikat.

Kui tuled üksi – 30 eur, kui tuled sõbra/ lapsega – 50 eur, kui tulete kolmekesi – 75 eur. Hinna sees on töövahendid, kõik materjalid, tee-kohvi ning väike suupiste.

Eelregistreerimine vajalik, et teaksime valmis panna nii materjale kui ka sooja teed ja suupisteid kõigile. Koha õpitoas tagab ettemaks.

Registreeri

Sellele üritusele on registreerimine lõppenud.